Reference

Nedávno jsem se rozhodla podniknout výzvu a zkusit kurz malování pod vedením Kristýny. Kristýna je nejen milá a empatická, ale má také úžasný smysl pro osobní rozvoj. Její schopnost vnímat a podporovat vytvořila prostředí plné důvěry a bezpečí. V tomto kurzu nešlo o dosažení dokonalé malířské techniky, ale spíše o objevování sebe sama skrze barvy a obrazy. Každá lekce byla jako cesta do mého nitra, kde jsem se mohla plně vyjádřit a propojit se s uměleckou stránkou své osobnosti. Témata, která jsme probírali, se dotýkala hlubších aspektů života, jako je například manifestace a sebeláska. Jsem vděčná za tuto zkušenost a doporučuji ji každému, kdo touží po objevování své kreativity a hlubším pochopení sebe sama. Určitě se nebudete litovat!
Barboramarketinkový manager
Dívám se na obraz, který visí u nás doma a cítím nádhernou energii, voda, hlubiny, souznění láska. Obrazy by měly sloužit k tomu, aby přinesly do domova harmonizaci, aby se oči každého na chvíli zastavily a pokochaly teplem, který vychází z každého tahu štětcem, který Kristýnka udělala. Děkujeme za tu možnost mít Váš obraz v pokoji.
Edit Tichákraniosakrální terapeut
Dobrý večer, ještě jednou mockrát děkujeme za dnešní malování, moc jsm si to s dcerou užili..já mám pocit, že mám zpomalený mozek ještě teď, je to prima pocit :)......bylo neuvěřitelné vnímat, jak se Šárkou pracujete. Jednak mockrát díky a druhak máte dle mého názoru opravdu velký dar a moc si vážím toho, že u vás můžeme trávit náš společný čas. Díky M. .
Martin Ducháček s dcerou Šárkoufilantrop
Obraz je potěchou nejen pro mé oči. Je mojí každodenní radostí a připomenutím, jak skvěle se na tomto světě mám. V malbě jsou zakomponované i osobní iniciály a data a celkově tak tvoří precizní dílo dělané přímo pro mě.
Hana Palečkoválektorka jogy
Dobrý den, konečně jsem si vzpomněla v okamžiku kdy mám chvilku klidu a chtěla bych vám napsat, že obraz je nádherný. Bylo to pro mě obrovské překvapení, ani trochu jsem to nečekala. Pověsili jsme si ho v obýváku, tak abych na něj viděli všichni a mohli jsme si ho společně i všichni užívat. ............Přeji vám pohodový vstup do nového roku a další úžasné inspirace.
Veronika Havelková
Obraz Bohyně byla láska na první pohled…okamžitě mě k sobě připoutal a já ho prostě potřebovala mít doma…je to velmi silný,ženský obraz,kterým se každý den nechávám inspirovat…s Kristýnou jsem absolvovala dva kurzy. První byl Dot Art a potom individuální arteterapeutický kurz se svou devítiletou dcerou. Kristýna jako lektorka zejména vyniká v empatickém a klidném vedení,díky kterému si kurz moc užijete a hlavně si u něj dokonale odpočinete…
Kateřina ChládkováProjekt Ateliér na Ostrůvku
LKurz byl velice zajímavý a nové změny pocitů a přítomnosti mě oslovily - neznala jsme je:) I když kreslit vůbec neumím, necítila jsem se jako neuměl 😀 Kristýnka je moc sympatická a v její přítomnosti čas utekl jako voda. Určitě doporučuji!
Petra Zahradníkováekonom
Uvolněná, přátelská atmosféra a příjemné vedení kurzu...papír zaplníte ani nebudete vědět jak a leccos se vám poskládá a třeba i vyjasní...
Gabriela Fabiánkovástátní zaměstnanec
Dobrý den,omlouvám se včera jsem vám zapomněla napsat. Obraz je nádherný 🤩🤩🤩🤩jsme z něj úplně unešení. Moc moc děkujeme❤️.
Eliška Opatrnámaminka na MD
Chodím na kurzy malování už dlouho, ale líbil se mi tento psychologický přesah, kdy se mohu kromě hezkého času posunout i na své cestě. Kurz doporučuji a oděkování patří hlavně milé lektorce! Jen bych uvítala kurz delší. Přijde mi, že bych potřebovala více času..
Míša Zemanováúčetní
Dobrý den, ano kurz se mi moc líbil :). Jsem ráda, že jsem Vás poznala a děkuji za zpestřené jarní prázdniny. Rozhodně mám o čem přemýšlet..
Michaela Opáckoválogistik
Moc děkujeme za obraz, je to nádherná práce a moc se nám líbí. 🙂 ........
Ondřej PoklopPříslušník AČR
S kurzem jsme byly velmi spokojené, já i dcera. Paní lektorka je velmi šikovná a hodná. Všechny kurzy byly úžasné. Posunula jsem své hranice a cítím se zase o trochu lépe.
Bára Maindlenová (s dcerkou 15 let)podnikatelka
Váš kurz mě moc potěšil. Tato technika malování mě moc bavila a cítila jsem se po celou dobu velmi uvolněně (když pominu stres s hledáním místa 🙂 Potěšily mě i výsledky mých obrázků, i když to nebylo cílem. ale přesto mám je doma vystavené a těším se na druhý kurz. Karolína T
Karolíná Táborskáprodavačka
Děkuji moc za péči o mou dcerku..()......cítím, že je o dost více sama sebou a lépe braná mezi kamarádkami..()....děkuji za vše.
Lenka Havrdová (dcera 8 let)podnikatelka
Dobrý den, ano celkově bych malování s Vámi hodnotila pozitivně. Celý kurz byl pro mě velkým přínosem i když některé lekce byly emocionálně velmi silné. Jsem ráda, že jsem do toho šla i po tak dlouhém váhání, zda je to pro mě to pravé.Děkuji hlavně za emocionální podporu, které jsem prožívala v části sebepřijetí. Všem kurz doporučuji pokud cítíte, že je o pro vás.
Lucia Grahen